O nás

 

ihračkářství.cz 

V internetovém obchodě ihračkářství.cz naleznete širokou nabídku stavebnic, licenčních produktů, hraček na písek či zahradu, kreativních setů, společenských her, dětských knih, sportovních potřeb, doplňků pro děti nebo i hraček a pomůcek pro naše nejmenší...

Na našich prodejnách si můžete vybrírat z více než 1800 různých Lego stavebnic. Najdete zde jak kompletní nabídku standardních katalogových stavebnic, tak i speciální edice stavebnic, minifigurek, exkluzivních setů, úložných boxů a dalších doplňků s licencí Lego.

Není tak nutné zboží předem objednávat a zakoupit ho můžete přímo na naší prodejně. Platba je možná v hotovosti nebo kartou (MasterCard, Maestro, Visa).

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz
Z důvodu svévolného přerušení dodávek elektrické energie ze strany pronajimatele skladových prostor, jsme nuceni bohužel pozastavit příjem objednávek. Již přijaté objednávky, budeme expedovat nejpozději 3.8.2018. Odstoupení od kupní smlouvy a reklamace lze nadále zasílat na naši kontaktní adresu. Vrácení peněz za reklamované zboží a odstoupení od kupní smlouvy jsou postupně vypořádávány a prosím touto cestou o strpení s jejich vyřízením. Přijměte proto moji osobní omluvu za vzniklé problémy, které by měly být brzy vyřešeny. Zdeněk Malý jednatel ihračkářství s.r.o.
Rozumím